Vaše cateringová společnost

Hotel Zámek Štiřín

Zámek

Barokní zámek Štiřín leží přibližně 20 km jihovýchodně od Prahy. K zámku přiléhá rozlehlý park v anglickém stylu. Zámecký areál nabízí široké spektrum hotelových služeb s možností sportovního a kulturního vyžití.

Romantické prostředí zámku vybízí k uspořádání klidných společenských akcí nebo svatebních obřadů. V budově zámku je k dispozici několik salonků, které se výborně hodí pro jednání a společenské akce menšího počtu osob.

 

Dům Atis

Dům Atis zaujme na první pohled svým jedinečným architektonickým stylem. Uvnitř se nachází restaurace vhodná k pořádání větších společenských akcí. Výhodou restaurace Atis je propojení s venkovní terasou, která v letních měsících nabízí příjemné posezení s výhledem na golfové hřiště.

Součástí restaurace Atis je také Putting bar s golfovým simulátorem a golfový Club s krbem.

 

Salmův dvůr

Salmův dvůr se nachází uprostřed mezi budovou zámku a domem Atis. Jedná se o soubor objektů vzniklých rekonstrukcí budov bývalého hospodářského dvora. Sály Salmova dvora jsou vhodné pro pořádání různých konferencí a větších společenských akcí.

Pro více informací o jednotlivých prostorech a doporučení dalších zajímavých prostor, zájem o prohlídky, ověření dostupnosti prostor a rezervace, prosím kontaktujte:

Natálie Bystřická
Sales&Marketing Manager
Tel: +420 221 990 512
Mobil: +420 724 016 564
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.