Vaše cateringová společnost

Národní dům na Vinohradech

Novorenesanční Národní dům na Vinohradech vybudovaný v roce 1894, patří společně s Divadlem na Vinohradech a kostelem svaté Ludmily k dominantám náměstí Míru. Nabízí pronájem tří reprezentativních velkých sálů a řadu salónků.

Majakovského sál

Největším a nejkrásnějším sálem Národního domu na Vinohradech je Majakovského sál, který má plochu přes 500 m² a pojme až 700 návštěvníků. Je honosně zdobený, s třídílným freskovým stropem, dvěma velkolepými lustry, řadou plastik a bust rozmístěných po celém obvodu sálu. Celková výzdoba sálu tvoří ucelené umělecké dílo, které oslavuje zejména městskou část Královské Vinohrady.

Balkón Majakovského sálu

Balkón Majakovského sálu kopíruje půdorys sálu po dvou stranách ve tvaru písmene L. Může být příjemným rozšířením kapacity sálu například při maturitních plesech, ale také samostatným prostorem pro raut. Zajímavostí je unikátní systém odhlučnění balkónu, který se takto dá zcela oddělit od Majakovského sálu a využít jako samostatný prostor například pro menší jednání při konferencích.

Raisův sál

Raisův sál, původně zbudovaný jako divadelní (v průběhu let zde sídlilo několik divadelních scén), je druhým největším sálem Národního domu na Vinohradech. U Raisova sálu je možné využít jak velkého foyer, tak samostatného předsálí. Je velmi vhodný jako prostor na welcome drink, after party, samostatné menší konference, ale může sloužit také pro středně velké skupiny jako důstojný prostor na galavečeři nebo raut.

Společenský sál

Společenský sál, nejmenší z trojice velkých sálů Národního domu na Vinohradech, vznikl z původní zimní zahrady a dnes se tak může pyšnit unikátním skleněným stropem. Je ideální pro komorněji laděné události, pro menší konference, večeře, soukromé oslavy jako jsou například svatby, promoce, menší plesy, ale také jako důstojné místo pro valné hromady, aukce obrazů apod.

Pro více informací o jednotlivých prostorech a doporučení dalších zajímavých prostor, zájem o prohlídky, ověření dostupnosti prostor a rezervace, prosím kontaktujte:

Natálie Bystřická
Sales&Marketing Manager
Tel: +420 221 990 512
Mobil: +420 724 016 564
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.